پرسش های متدوال

در این بخش به تمامی سوالاتی که شما عزیزان درباره محصولات EMS ایتال‌فیت مطرح نموده اید پاسخ داده ایم

محصولات ایتال‌فیت که شامل دو محصول سکوسوت (SECCO SUIT) و ایکس‌آمیدو‌سوت (X UMIDO SUIT) می‌باشند، یک پکیج لباس با پیشرفته‌ترین متد ورزشی است که در آن از تکنولوژی EMS مخفف کلمه ( Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات )استفاده می‌کند. عملکرد این محصولات به منظور رسیدن به زیبایی و تناسب اندام، لاغری و پیشگیری از مشکلات و بیماری‌هایی اعم از واریس پا، اضافه وزن، کاهش اضطراب و … می‌باشد به طوری که این محصولات با استفاده از امکاناتی که در اختیار می‌گذارد، توسط ارسال مستقیم پالس‌ها و امواج مکانیکی شبیه سازی شده‌ی طبیعی بدن انسان با فرکانس و سرعت مشخص که به عضلات بدن وارد می‌شود،باعث لرزش سلول‌های چربی شده و درنتیجه سرعت عضله‌سازی و چربی‌سوزی را تا چندین برابر افزایش می‌دهد.

 • رفع سلولیت، کاهش ترک‌های پوستی و بهبود پوست
 • عضله‌سازی و چربی‌سوزی بدون نیاز به حرکات سنگین با وزنه و دستگاه‌های بدنسازی
 • افزایش قدرت بدنی در افراد ضعیف و کم توان
 • چربی‌سوزی و عضله‌سازی موضعی و کلی در بدن
 • کاهش بیماری‌های قلبی و عروقی
 • افزایش هموگلوبین خون و تقویت سیستم خون‌رسانی
 • کاهش اضطراب و تپش قلب
 • جلوگیری از واریس پا
 • اکسیژن‌گیری بیشتر خون
 • کاهش سایز و وزن
 • کالری‌سوزی و فرم‌دهی به عضلات بدن
 • هیدراته کردن بدن و رساندن آب کافی به تمام بافت‌ها

در محصولات ایتال‌فیت 20 پد در قسمت‌های مختلف لباس وجود دارد که با روشن کردن اپلیکیشن ایتال‌فیت و با تحریک الکتریکی، پالس‌ها توسط پد‌ها روی عضلات ارادی بدن فعال می‌شوند و در طول استفاده مستمر از لباس، در هر قسمت از بدن که چربی و سلولیت وجود داشته باشد چربی‌سوزی اتفاق می‌افتد و نهایتا باعث فرم گرفتن عضلات بدن می‌شود. با کمک این فرآیند می‌توان چربی‌های اضافی پهلو، شکم، پشت ران، سینه آقایان و … را خارج کرد.

با استفاده از محصولات ایتال‌فیت (سکوسوت یا آمیدوسوت) پالس‌های الکتریکی از طریق پد‌هایی که در لباس تعبیه شده‌اند،با فرکانس و سرعت مشخص که در اپلیکیشن مربوط به محصول، قابل تغییر برای هر بخش از عضلات بدن است، به عضلات وارد می‌شوند و باعث لرزش سلول‌های چربی ، تجزیه آن‌ها به اسید‌های چرب آزاد و نهایتا دفع چربی از طریق سیستم لنفاتیک، کبد و ادرار می‌شود.

 • ورزشکارانی که به دنبال تناسب اندام و فرم‌دهی بدن می‌باشند
 • افرادی که دارای اضافه ‌وزن در کل بدن و یا چاقی موضعی هستند
 • افراد بدون اضافه ‌وزن برای تقویت و بهبود عضلات بدن
 • افرادی که دسترسی به باشگاه برایشان میسر نیست و شغل آن‌ها ایجاب می کند دائم در سفر باشند
 • خانم‌هایی که بعد از زایمان تصمیم به ترمیم پوست و چربی‌های بدن دارند
 • افراد سالمند و معلولین حرکتی

روش حذف چربی اضافی بدن با محصولات ایتال‌فیت، یک روش بدون درد، جراحی، خون ریزی و عوارض است که از گرما و ضربه‌های مکانیکی برای حمله به سلول‌های چربی استفاده می‌کند. ضمن اینکه با استفاده از این محصولات می‌توان چربی‌های اضافی در تمام نقاط بدن را به طور هم‌زمان از بین برد.

اما روش لیپوساکشن، یک روش جراحی کوچک همراه با درد بعد از جراحی و عوارض جانبی می‌باشد که تنها برای مناطق کوچک‌تر بدن استفاده می‌شود و به صورت موضعی به حذف چربی‌ها می‌پردازد. شایان ذکر است محصولات ایتال‌فیت را در هر زمان و مکان می‌توان به منظور چربی‌سوزی، کاهش وزن و سایز، بدون درد، خون ریزی و عوارض جانبی، برای چربی‌سوزی در همه نقاط بدن با پرداخت یک بار هزینه به صورت مادامالعمر استفاده کرد. اما روش‌های جراحیِ از بین بردن چربی مانند لیپوساکشن را، تنها برای هر موضع از بدن به کار می‌برند.

با محصولات ایتال‌فیت تحریک برای فعالیت همزمان 90٪ از عضلات بدن فقط در 20دقیقه امکان‌پذیر است، در حالی که در ورزش‌های سنتی و بدون استفاده از این محصولات، برای تحریک فعالیت هر قسمت از بدن 15-20 دقیقه زمان نیاز است.

با محصولات ایتال‌فیت هر جلسه کل بدن به چالش کشیده می‌شود (full body ) و سریعتر به نتیجه دلخواه می‌رسید و هماهنگی در کل بدن دارید . در حالیکه در ورزش‌های سنتی و بدون استفاده از این محصولات هر جلسه تمرین شامل یک برنامه برای یک قسمت مشخص از بدن می‌باشد که دیرتر به نتیجه ایده‌ال می‌رسید.

با محصولات ایتال‌فیت فشار از روی مفاصل، زانو، کمر و گردن برداشه می‌شود زیرا دامنه حرکات شما کم است، (مناسب برای افرادی که منع ورزش شده‌اند یا مشکل زانو، کمر و … دارند) اما در ورزش‌های تمرین سنتی و بدون استفاده از این محصولات ، احتمال فشار و آسیب روی مفاصل، زانو و کمر بسیار بالا است.

با محصولات ایتال‌فیت در زمان صرفه‌جویی می‌شود خصوصاً برای افراد شاغل که امکان تمرین در باشگاه‌های ورزشی را ندارند اما برای ورزش‌های سنتی و بدون استفاده از این محصولات نیاز به یک بازه زمانی بالا دارید. با خرید محصولات ایتال‌فیت، یک سرمایه گذاری بلند مدت برای خود انجام داده‌اید و با یک‌بار هزینه، به صورت مادام العمر یک باشگاه ورزشی کامل را برای خود خریداری کرده‌اید اما بدون استفاده از این محصولات، می بایست هر بار هزینه رفت و آمد، هزینه وسایل و لوازم باشگاه، شهریه باشگاه، شهریه مربی و … را که روز به روز در حال افزایش می‌باشند را پرداخت کنید.

چربی‌سوزی، تناسب اندام، افزایش آمادگی جسمانی، بهبود ظاهر پوست و … در طول یک الی سه ماه قابل مشاهده و اندازه‌گیری است. لازم به ذکر است شرایط فیزیکی، نوع تغذیه و رعایت رژیم مناسب در نتیجه‌گیری سریع تاثیر بسزایی دارد. شایان ذکر است ایتال‌فیت در تمام مدت با مشاوران مجرب خود تا رسیدن به نتیجه دلخواه در کنار شما خواهد‌بود.

میزان تغییرات و کاهش سایز در همه افراد یکسان نیست و به پارامتر‌هایی از جمله جنسیت، سن، مقاومت بافت چربی (شل بودن یا سفتی آن)، موضع مورد نظر در چربی‌سوزی و … بستگی دارد. اما با توجه به برنامه ورزشی و پیشنهاداتی که در ابتدای خرید شما توسط مشاوران مجرب ورزشی و تغذیه ایتال‌فیت که به صورت رایگان انجام می‌گیرد، تخمین میزان چربی‌سوزی و کاهش سایز به شما گفته خواهد‌شد. به طور مثال این میزان تخمین به اندازه 2 سانتی‌متر کاهش سایز در ناحیه شکم در بازه زمانی هر دو هفته که هر هفته شامل حداقل دو جلسه 20 دقیقه ای ، تخمین زده شده‌است.

محصولات ایتال‌فیت از طریق ایجاد حرارت اختصاصی و ضربه‌های کنترل شده در داخل سلول‌های چربی، بدون آسیب به پوست و سایر بافت‌ها، باعث کوچک شدن آن‌ها، افزایش جریان خون و لنف متابولیسم می‌گردد و در نتیجه دفع چربی‌ها تسریع می‌گردد.با این محصولات روند کلاژن‌سازی، در اثر افزایش جریان خون در زیر پوست بیشتر شده و باعث سفتی پوست، جمع شدن و رفع افتادگی پوست می‌گردد و بدین ترتیب کاهش سایز انجام می‌پذیرد.

ورزش با استفاده از محصولات ایتال‌فیت 90٪ از عضلات بدن را بطور همزمان تحریک می‌کند، که طی 20 دقیقه حدود 3 برابر یک جلسه تمرین که به روش سنتی است (بدون استفاده از این محصولات) انرژی مصرف می‌شود. بعد از پایان یک جلسه تمرین 20 دقیقه ای با محصولات ایتال فیت، بدن وارد فاز ریکاوری می‌شود و 48 تا 72 ساعت در این حالت می‌ماند.در این فاز استراحت انرژی زیادی را صرف تقویت عضلات می‌کند. در واقع ورزش با این محصولات در فاز استراحت بعد از تمرین، چربی سوزی بیشتری دارد نسبت به فاز استراحت بعد از یک جلسه تمرین سنتی.

خیر، افراط و تفریط در هر زمینه ای عوارض جانبی دارد. استفاده مناسب از این محصولات سه بار در هفته به مدت 20 دقیقه می باشد.

 • افراد زیر 15 سال
 • افرادی که در بدن خود پروتز و پلاتین دارند فقط در آن منطقه نمی‌توانند استفاده کنند.
 • افرادی که در بدن خود دارای ضربان‌ساز مصنوعی هستند.
 • افرادی که دچار بیماری صرع یا تشنج هستند.
 • افرادی که دچار بیماری‌های عصبی، ام اس، پارکینسون و … هستند.
 • افرادی که دچار بیماری‌های ویروسی عفونی و باکتریایی هستند.
 • افرادی که هموفیلی شدید دارند.
 • افرادی که دچار سرطان یا تومور‌های بدخیم هستند.
 • خانم‌هایی که در دوران بارداری هستند.

بله. محصولات ایتال‌فیت در سایز‌های اسمال (S)، مدیوم (M)، لارج (L)، ایکس لارج (XL) و دو ایکس لارج (XXL) برای همه افراد طراحی شده‌است. شایان ذکر است که این سایز‌ها دارای قواره‌های بزرگ می‌باشند و تا سایز چهار ایکس لارج (XXXXL) قابلیت استفاده دارند.

این را باید در نظر بگیرید در راستای حفظ سلامتی لازم است صحیح خوردن را رعایت کنید . خصوصا زمانی که فعالیت چربی‌سوزی با محصولات ایتال‌فیت را شروع کرده‌اید. پس در طول استفاده از محصولات ایتال‌فیت، حداقل باید حذف کالری‌های اضافی را در نظر داشته باشید خصوصا در وعده‌های شب.

رژیم به معنای صحیح تغذیه کردن باید همیشه در زندگی یک فرد رعایت شود، نه فقط به معنای کم خوردن و بنابر شکل ظاهری و تیپ بدنی هر فرد، گاهی ممکن است لازم باشد یک فرد به علت داشتن چربی‌سوزی بالا یک سری مواد‌غذایی را بیشتر از قبل مصرف کند تا عضلاتش قدرت انجام فعالیت‌های ورزشی را داشته باشد، اما ممکن است در بعضی افراد اینطور نباشد. در نتیجه مشاوره تغذیه انجام دادن صرفا جهت کم خوردن نمی‌باشد، بلکه در راستای سلامت تغذیه کردن می‌باشد که ایتال‌فیت این شرایط را برای شما فراهم کرده که از مشاوره تغذیه برخوردار باشید.

به دلیل انعطاف پذیری، ضد تعریق بودن و سبک بودن این محصولات، شما می‌توانید از این لباس‌ها در هر ورزشی استفاده نمایید. لازم به ذکر است این محصولات در ورزش‌هایی که با آب سر و کار دارند مثل شنا، قایق رانی و … به دلیل امکان آسیب رسیدن به پاورباکس لباس قابل استفاده نیستند.

بله. این محصولات قابل شستشو هستند اما به دلیل ضد تعریق بودن پیشنهاد می‌شود بعد از 10 الی 15 بار استفاده اقدام به شستشو نمایید.

میزان فرکانس تعریف شده در این محصولات، پالس‌های طبیعی بدن را شبیه سازی کردند و منحصرا عضلات اسکلتی رشته ای را فعال می‌کند و دیگر اعضاء از جمله قلب در دسترس این جریان‌ها نیستند. در نتیجه استفاده از این محصولات هیچ‌گونه خطر و یا ریسکی بر روی سیستم طبیعی بدن و قلب ندارند.

با تحریک الکتریکی عضلات ارادی توسط پد‌های تعبیه شده در لباس گردش خون افزایش پیدا می کند و چربی‌سوزی و عضله‌سازی همزمان با هم اتفاق می افتند. این عملکرد دستگاه و لباس تنها در 20 دقیقه استفاده از لباس و دستگاه همراه با ورزش معمولی اتفاق می افتند.

بله .از آنجایی که با پوشیدن این لباس و شروع کردن فعالیت بدنی در بیست دقیقه، ضربان قلب فرد در یک بازه مشخص و استاندارد افزایش پیدا می‌کند ( به اندازه یک ساعت فعالیت بدنی سنتی )، به طبع خون‌رسانی و سوخت‌و‌ساز در بدن، افزایش می‌یابد و این مهم ترین اصل در درمانِ مشکلات حرکتی، رفع سستی و ضعف عضلات و … می‌باشد.

اگر مراقبت‌های توصیه شده در مورد لباس و پاور باکس، مانند عدم سوختگی، عدم پارگی، شست و شوی مناسب، عدم ضربه به پاور باکس و … به خوبی انجام‌شود، سالیان متوالی شما می‌توانید از سکوسوت استفاده کنید.

ابتدا لباس را به تن کرده، به طوری که لباس به بدن بچسبد تا پد‌ها کاملا روی عضلات بدن بنشینند. سپس پاور باکس محصول را به لباس متصل کرده و در نهایت با اتصال اپلیکیشن ایتال‌فیت که روی همه دستگاه‌های موبایل (با سیستم عامل اندروید) نصب می‌شود، دستور تمرین و فعالیت پالس‌ها را به پاورباکس و سپس به لباس می‌دهد. شایان ذکر است هنگام خرید، آموزش تمرین و کار کردن با محتویات محصول را به صورت رایگان در اختیار شما خواهیم گذاشت.

قبل از اینکه با این مشکل مواجه شوید، بهتر است با شروع کردن فعالیت خود توسط سکوسوت‌ها، حتما یک آزمایش خون CBC diff انجام دهید، تا از سلامت بدن خود مطمئن شوید، زیرا عواملی هستند که مانع کاهش ‌وزن می‌شوند که مهمترین آنها کم خونی، مشکلات تیروئیدی و در خانم ها مشکلات تخمدان بخصوص تخمدان پلی کیستیک می‌باشد، که ممکن است فرد دارای یکی از این مشکلات باشد اما فرد اطلاعی از آن نداشته باشد و گمان ‌کند لباس تاثیری بر لاغری او ندارد، در صورتیکه مشکل از جای دیگری است. اما با این حال اگر یکی از این مشکلات را داشتید نگران نباشید و تحت نظر پزشک متخصص، مصرف دارو را شروع کنید و همزمان تمرین با لباس‌های ایتال‌فیت را ادامه دهید تا به نتیجه ایده آل برسید.

بله. در اپلیکیشن ایتال‌فیت، این امکان برای شما وجود دارد که فعالیت پد‌های الکتریکی بدن را در هر قسمت کنترل کنید و از صفر تا صد درصد فعالیت آن ناحیه از بدن را به دست بگیرید.

این اپلیکیشن اندرویدی دارای چهار دسته‌بندی گرم کردن، ایروبیک (تمرینات هوازی)، عضله‌سازی و ماساژ است که در هر کدام از دسته بندی‌ها، 4 برنامه مقدماتی، پایه، متوسط و پیشرفته بر اساس مقدار و شدت پالس‌ها تعریف شده است.ضمن اینکه در هر برنامه هم می‌توانید شدت پالس را در مناطق مختلف بدن مدیریت کنید و زمان کارکرد هر برنامه نیز قابل تغییر می‌باشد.

هنگامی که از محصولات استفاده می‌کنید، یک اتفاق مشترک در بدن همه افراد ( چاق و لاغر ) می‌افتد و سیستم مغز انسان طوری فرمان ترشح هورمون صادر می‌کند که اگر فرد دارای چربی اضافه باشد، دستور ترشح هورمون چربی‌سوز صادر می‌شود و اگر فرد دارای چربی کمتری باشد، دستور ترشح هورمون عضله ساز از سمت مغز صادر میشود.

لازم است بدانید تا زمانی که بدن چربی‌های اضافی را حداقل تا 70 درصد نسوزاند، هیچ گاه سمت عضله‌سازی نمی‌رود و به جرات می‌توان گفت با استفاده از محصولات ایتال‌فیت، چربی‌سوزی و عضله‌سازی همزمان در بدن افراد اتفاق می‌افتد.

با تمرین و استفاده از محصولات ایتال‌فیت به دلیل فعالیت همزمان بخش بزرگی از عضلات بدن، نه تنها سطح بالایی از انرژی طی جلسه تمرین مصرف خواهد شد، بلکه هر جلسه تمرین اثر افزایشی روی سوخت و ساز بدن خواهد‌داشت، به همین دلیل با این محصولات قادر خواهید بود به سرعت ذخایر چربی بدن خود را کاهش دهید و همزمان عضلات بدن را تمرین داده و فرم مناسبی به اندام دهید. طی جلسه‌های اولیه کاهش سایز را کاملا احساس خواهید کرد و با نظم و پیگیری جلسه‌های تمرین به تمام اهداف خود در تناسب اندام خواهید رسید. همچنین به دلیل افزایش سطح سوخت و ساز روزانه ساخت چربی در بدن شما کاهش پیدا خواهد کرد.

هیچ‌گونه شرایط و یا پیش نیازی برای استفاده از محصولات ایتال‌فیت وجود ندارد. همه افراد با هر شرایط سنی می‌توانند از لباس‌های ایتال فیت استفاده موثر داشته باشند. فقط در موارد خاص، ممنوعیت استفاده وجود دارد که در سوال ممنوعیت‌های استفاده، ذکر شده است.

ضمن مطالعه صفحات مربوط به مدل‌های کسب و کار ایتال‌فیت، می‌توانید در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی در کنار دریافت اطلاعات تکمیلی، برای مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و از نزدیک با تجهیزات و فرصت‌های کسب و کار با ایتال‌فیت و خدمات شرکت آشنا شوید.

ایتال‌فیت یک شرکت ایتالیایی است که محصولات خود را هم در کشور خود و هم در کشور‌های دیگر مانند چین با درجه کیفی A تولید و عرضه می‌کند و در کشور‌های گوناگون دارای شعب فروش می‌باشد. وب سایت رسمی شرکت ایتال‌فیت و نمایندگی اصلی آن به آدرس italfit-ems.it می‌باشد.

خیر، این محصولات براساس یک متد ورزشی فعالیت می‌کنند و طبق اظهار نظر قطعی وزارت ورزش، استفاده از دستگاه EMS تحت نظارت مشاوران ورزشی مجاز می‌باشد اما کسانی که مشکلات پزشکی دارند و برای استفاده از این محصولات تردید دارند، می‌توانند با مشورت پزشک خود اقدام به استفاده از این محصولات کنند.

در بخش محصولات وب سایت، تمامی محصولات تولید شده ایتال‌فیت قابل مشاهده هستند.

کیفیت محصولات ایتال‌فیت بسیار بالا است و دارای گارانتی 24 ماهه می‌باشند. به همین دلیل می‌توان هزینه نگهداری محصولات ایتال‌فیت را قابل چشم پوشی در نظر گرفت.

تمامی محصولات ایتال‌فیت به دو صورت نقدی و شرایطی به فروش می‌رسند.

بله. پس از خرید، طی مدت یک سال به غیر از پشتیبانی تلفنی، می‌توانید از مشاوره ورزشی و زیبایی اندام توسط مشاوران و کارشناسان مجرب مربوطه در شرکت ایتال‌فیت استفاده کنید.

 • تضمین کیفیت
 • قیمت پایین‌تر نسبت به بقیه برند‌ها
 • گارانتی بی قید و شرط 24 ماهه
 • شرایط پرداخت اقساط
 • پشتیبانی و مشاوره در حوزه تغذیه و ورزش
 • خدمات آموزشی رایگان

با ما در تماس باشید

اگر پاسخ خود را در بین گزینه های مطرح شده در بالا پیدا نکردید، می توانید از فرم زیر برای مطرح کردن سوالات خود استفاده کنید.
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.