ورزشی

چربی سوزی با لباس‌های EMS ایتال فیت

چربی سوزی با لباس ورزشی

آیا درباره Ems اطلاعاتی دارید؟ آیا می‌دانید لباس‌های EMS روی چربی سوزی و عضله سازی تأثیرگذار است؟ متأسفانه بسیاری از افراد به علت نداشتن آگاهی و اطلاعات کافی و تنها با توجه به شنیده‌ها به سراغ سایر مدهای ورزشی روز فیتنس و تناسب اندام می‌روند و پس از مدتی با عملکرد ناموفقی که داشته‌اند، ورزش کردن را ترک می‌کنند، بدون آن که به روش‌های جدیدتر و بهتر توجهی داشته باشند.
در واقع برخی از روش‌ها و ابزارهای ورزشی بسیار نوین و کاربردی هستند و باعث جذب افراد و علاقه آن‌ها به ورزش می‌شوند؛ بنابراین اگر شما هم به مانند سایر ورزشکاران حرفه‌ای به دنبال Ems هستید و می‌خواهید با ورزش‌های مطابق با مد روز آشنا شوید، باید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله راجع به تأثیر لباس‌های EMS در چربی سوزی و تناسب اندام و Ems صحبت خواهیم کرد.

ورزش EMS چیست؟ تاثیر لباس‌های EMS ایتال فیت

در قرن 18 برای نخستین بار ای‌ام اس به عنوان یک ورزش تأثیر گذار در امر کاهش وزن و ساخت عضله ابداع شد. البته بعدها از کاربرد مهم این ورزش در فیزیوتراپی و باز توانی عضلانی و مشکلات اسکلتی استفاده کردند. شما با پوشیدن لباس‌های EMS ایتال فیت می‌توانید بدون آنکه مفاصل خود را به حرکت در بیاورید، عضلات را تحریک و تقویت کنید.
ورزش ای‌ام اس در برخی موارد مانند آسیب دیدگی از قسمت آتروفی یا تحلیل عضلاتی جلوگیری می‌کند. شاید برای شما جالب به نظر برسد، اما سازمان غذا و داروی آمریکا بر استفاده از دستگاه‌های EMS نظارت جدی دارد و برای آن‌ها قوانین مخصوصی را در نظر گرفته است. در چند سال گذشته برای تقویت عضلات و چربی سوزی از ای‌ام اس استفاده می‌کردند و در حال حاضر بسیاری از برندها در حال تولید لباس‌های مخصوص EMS هستند. هدایت این گونه لباس‌ها توسط مربی و از طریق یک تبلت یا استند هوشمند صورت می‌گیرد.

مسئله مهم چربی سوزی و لباس‌های EMS ایتال فیت

بسیاری از برندهایی که جلیقه‌ها و لباس‌های ای‌ام اس را تولید می‌کنند، مدعی هستند که این محصولات تأثیر مهمی در کاهش چربی و افزایش تحرک عضلات دارند و تمرین‌ترین با این لباس‌ها می‌تواند میزان سوخت و ساز بدن و کالری سوزی را افزایش دهد؛ بنابراین می‌توانید با تمرین کردن به واسطه لباس‌های EMS در کمترین زمان، بیشترین کالری را بسوزانید.

تاثیر لباس‌های EMS در تناسب اندام و چربی سوزی

در حقیقت فعالیت EMS به واسطه وارد کردن 150 ضربه در هر ثانیه با فرکانس‌های پایین و با توجه به نیروی بسیار خفیف جریان الکتریکی برق کمتر از 100 مگا آمپر، خطر و عوارض خاصی برای سلامت قلب انسان ندارند. فعالیت ورزشی EMS با این شرایط انجام می‌شود و همزمان با تحریک عضلات برای کاهش وزن، به عضله سازی کمک زیادی می‌کند.
هر یک ضربه‌ای که از طریق لباس‌ها وارد می‌شود، یک تکان ناگهانی را برای شما به همراه دارد. پس از این که ضربات متوالی در کوتاه‌ترین زمان و با شدت معینی صورت گرفت، عضلات در حالت انقباض قرار می‌گیرند، کاملاً شبیه به ورزش‌های و تمرین‌های سنتی. اکثراً در انتهای تمرین، با توجه به فرمان مغز، حرکات عضلات با ضربات الکتریکی هماهنگ می‌شوند. برای دستگاه و لباس‌های EMS فرقی نمی‌کند که فرمان تحرک عضلات از چه جایی می‌آید، به صورت کلی آن‌ها یک واکنش نشان می‌دهند و آن هم انقباض است.
به هنگام ورزش با لباس‌های EMS نباید بایستید، بلکه باید در حالت ایستاده و یا پویا به ورزش کردن ادامه دهید و با انجام حرکات هدفمند و کاربری به عضله سازی بپردازید. تمرین با لباس‌های EMS نه تنها باعث افزایش وزن نمی‌شود، بلکه تناسب اندام و ساخت عضله را برای شما به همراه دارد.

ایکس آمیدوسوئیت

Ems با هدف چربی سوزی

تحریک عضلات یکی از روش‌هایی است که از ترکیب با تمرینات بسیار پر تحرک صورت می‌گیرد و کمک می‌کند که عضلات در بهترین حالت شکل بگیرند. شما هنگامی که لباس‌های EMS را بر تن دارید و عضلات خود را تحت تأثیر تحرکات الکتریکی قرار می‌دهید، باید در کنار آن به انجام حرکات ساده کششی و هوازی بپردازید. زیرا چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان بسیار مؤثرتر خواهد بود تا اینکه بخواهید هر کدام از این تمرینات را به صورت جداگانه‌ای انجام دهید.

در حقیقت تأثیرگذاری و ماهیت ورزش‌های EMS در تحریک عضلات به صورت همزمان در بدن قرار می‌گیرد. زمانی که در انجام تمرینات ای‌ام اس عضلات شما به صورت همزمان در حال فعالیت هستند، تایم تمرین شما به مقدار زیادی کاهش می‌یابد. در Ems تمرینات مجزایی برای تحریک عضلات گروه‌های مختلف انجام می‌گیرد، در این تمرینات هر قسمت از بدن به مدت 15 تا 20 دقیقه در تعداد 3 تا 4 ست است که انقباض عضلانی را تا 30 الی 40 درصد افزایش می‌دهد.
با توجه به این که تمامی عضلات بدن با لباس‌های EMS به صورت همزمان تحریک می‌شوند، با وجود پالس‌های الکتریکی، 30 الی 40 انقباض میکرونی در هر ثانیه برای تمام عضلات رخ می‌دهد. علاوه بر انجام این حرکات، عضلاتی که در حالت کشش قرار دارند هم باید با انجام حرکات سبک ورزشی تحریک شوند تا به میزان 36000 انقباض ماهیچه در تمام اعضای بدن ایجاد شود. جالب است بدانید تمامی این فرآیندها در مدت 20 دقیقه صورت می‌گیرد.

اجزای تشکیل دهنده لباس‌های EMS

لباس‌های EMS تشکیل شده از یک جلیقه و یک شورت (در لباس های باشگاهی) و یا لباس های شخص که جنس بسیار مقاوم و سبکی دارند. در مواد اولیه تولید لباس‌های EMS از الیاف مقاوم و مستحکم استفاده می‌شود. از خاصیت‌های لباس‌های ای‌ام اس می‌توان به ضد باکتری بودن و قابلیت شستشوی آن‌ها اشاره کرد. علاوه بر همه این‌ها عبور جریان هوا از این لباس امکان پذیر می‌باشد.

نتیجه‌گیری

در پایان به عنوان جمع بندی این مقاله باید بگوییم که استفاده از لباس‌های EMS علاوه بر این که هیچ گونه عوارضی برای سلامت عضلات بدن ندارند، بلکه باعث چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان و در نهایت تناسب اندام می‌شوند. در حال حاضر بسیاری از مربیان در حال Ems هستند.

با استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت می‌توانید در کنار چربی سوزی قدرت بدنی و استقامت خود را افزایش دهید و شرایط را برای رشد عضلانی و ترمیم بافت‌های آسیب دیده اندام‌های بدن فراهم کنید. اکنون در پایان مقاله از شما می‌خواهیم نظرات و تجربیات خود را درباره ورزش کردن با لباس‌های ای‌ام اس را بیان کنید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *