درمانی

نظر محققان درباره استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت

آیا از فواید EMS آگاه هستید؟ آیا می‌دانید نظر محققین درباره EMS چیست؟ و ایتال فیت چه تأثیری بر لاغری می‌گذارد؟ در این مقاله می‌خواهیم به فواید استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت بپردازیم و به شما بگوییم که این لباس‌ها چگونه می‌توانند در حین چربی سوزی، عضله سازی هم انجام دهند. شما برای کار با دستگاه‌های ای‌ام اس، باید از مربی خود لباس دارای الکترود دریافت کنید و آن را بپوشید تا لباس به بدن و عضلات شما اشراف کامل داشته باشد.

بعد از پوشیدن لباس‌های ای ‌ام اس و شروع تمرینات هوازی و قدرتی، لباس‌ها به واسطه الکترودهایی که دارند، امواج الکتریکی را به شما انتقال می‌دهند و عضلات شما تحریک می‌شود. به طور کلی تنظیم الکترودهای به گونه‌ای است که کاملاً روی عضلات جای می‌گیرند و با وارد کردن ضربه‌های محکم الکتریکی به عضلات موجب افزایش انقباض در عضلات می‌شوند. کاربرد ورزش با این دستگاه‌های فوق‌العاده تأثیر گذار مناسب چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز و تناسب اندام است.

چه تحقیقاتی بر فواید EMS صورت گرفته‌است؟

یکی مهم‌ترین فواید EMS، خاصیت عضله سازی یا ماهیچه سازی آن می‌باشد که تحقیقات متنوعی روی آن انجام شده است. اغلب تحقیق و پژوهش‌هایی که بر روی این لباس‌های در قالب یک روش ورزشی صورت گرفته‌است، به وسیله تولید کنندگان این لباس‌ها و دستگاه‌ها را منتشر شده است. در اکثر اوقات نظر محققین درباره EMS مثبت بوده و بارها تاکید کرده‌اند که لباس‌های ایتال فیت و ورزش ems کمترین عوارض را دارند.
در چند وقت اخیر یک دانشمند بریتانیایی نظر خود را در یک مجله پزشکی منتشر کرده و درباره میزان استفاده از لباس‌های EMS گفته است. این دانشمند می‌گوید به طور پیوسته و مداوم از دستگاه‌های ای‌ام اس استفاده نکنید. با توجه به این نظرات برخی از دانشمندان و پژوهشگران به ارگان‌ها و انواع سازمان‌های دولتی پیشنهاد دادند که برای استفاده از لباس‌های ای‌ام اس قوانین و مقررات خاصی را در نظر بگیرند.

استفاده از این دستگاه به منظور توانبخشی

با توجه به نظر محققین درباره EMS اداره غذا و دارو آمریکا (FDA) پیشنهاد داد که ورزشکاران باید با توجه به قوانین و مقررات خاصی از این دستگاه‌ها استفاده کنند. آن‌ها از می‌گویند دستگاه‌های EMS بیشترین کاربرد را در زمینه توان‌بخشی عضلات و فیزیوتراپی افراد آسیب دیده دارند. در این مدت آمریکا برای خرید و فروش دستگاه‌های ای ‌ام اس، قانونی را تعیین کرده که بر اساس این قانون، تنها کسی می‌تواند این دستگاه را خریداری کند که دارای مدرک ایمنی و مجاز به استفاده از این دستگاه باشد.

جلیقه لاغری ایکس آمیدوسوئیت

فواید EMS برای توانبخشی و فیزیوتراپی و نظر محققین درباره EMS

دکتر آلن اس چن یکی از استادان دانشگاه کلمبیا در گروه پزشکی که بخش مرکزی این دانشگاه فعالیت می‌کند، مسئول بخش فیزیوتراپی این بیمارستان است. به گفته دکتر آلن اس چن: دستگاه‌های ای ‌ام اس موجب انقباض عضلات می‌شوند و شروع این انقباض‌ها از قسمت‌های انتهایی عصب‌های ما است و عضلات توسط پالس‌های الکتریکی این دستگاه تحریک و الکترودها به صورت فرکانس‌هایی به بدن ما متصل می‌شوند. فرکانس‌هایی که از طریق لباس‌های ای‌ام اس وارد بدن ما می‌شوند، تحریکات عضلانی و میزان انقباض‌های ماهیچه‌ای را افزایش می‌دهند.
دکتر مت لیکینز یکی از معروف‌ترین پزشکان متخصص در زمینه فیزیوتراپی است که درباره استفاده از دستگاه‌های ورزش ems می‌گوید عضلات هنگام تمرین با لباس‌های ای‌ام اس، به شکل ناگهانی دچار انقباض می‌شوند. به گفته این پزشک مشهور: بیشترین تحریکات الکتریکی برای بهبود سلامت عضلات افرادی استفاده می‌شود که دچار صدمه‌های ناگهانی یا جراحی در عضلات خود شده‌اند. استفاده از این دستگاه‌ها برای این گونه بیماران می‌تواند باعث انقباض عضلات آن‌ها شود، در نتیجه زمانی که اطمینان حاصل کنیم که فرد آسیب دیده سلامت خود را به‌دست آورده است. تحریک الکتریکی عضلات را متوقف می‌کنیم.

دکتر مت لیکینز در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید روش ems برای کسانی که عضلات سالمی دارند، توصیه نمی‌شود. این گونه افراد می‌تواند به جای ورزش با این دستگاه از راه‌های دیگر عضلات سالم خود را تقویت کنند.

فوایدEMS و تحقیقاتی که در مالزی انجام شده

با توجه به نظر محققین درباره EMS و پژوهش‌های بسیار وسیعی که در کشور مالزی انجام شده است، ۱۵ بیماری به دلیل ضعف عضلانی تا به حال تحرکی نداشته‌اند، در مدت پنج هفته با انجام تمرینات متنوع با لباس‌های EMS، مورد بررسی قرار گرفتند. این بررسی‌ها نشان داد، افرادی که با دستگاه‌های EMS ورزش کرده بودند، در کوتاه‌ترین زمان و با صرفه هزینه‌ای اندک به اهداف مورد نظر خود رسیده‌اند. گفتنی است که یکی از بهترین فواید EMS عضله سازی و کاهش چربی به صورت همزمان است.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *