درمانی

با لباس‌های EMS ایتال فیت هم چربی بسوزانید و هم عضله بسازید

آیا عضله سازی با EMS امکان پذیر است؟ آیا تا به حال تجربه چربی سوزی با ems را داشته‌اید؟ اگر علاقه‌مند هستید درباره لباس‌های ایتال فیت و کاهش چربی و لاغری ورزش ems اطلاعات کاربردی را به‌دست آورید، حتماً این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله ما توضیحاتی بسیار موثری را در زمینه EMS و راهکارهای چربی سوزی با این دستگاه به شما ارائه می‌کنیم و همچنین خواهیم گفت که لباس‌های ای‌ام اس چگونه به عضله سازی شما کمک می‌کنند. در نتیجه برای یافتن پاسخ سؤالات خود این مطلب را با دقت بخوانید.

کارکرد لباس‌های EMS چگونه است؟

برای این که در جریان کامل چگونگی عضله سازی با EMS قرار بگیرید، ابتدا باید عملکرد دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. عملکرد لباس‌های ایتال فیت بدین صورت است که شما با بر تن کردن لباس‌های مختص ورزش ای ام اس ورزش کردن را شروع می‌کنید، هنگام ورزش کردن به واسطه الکترودهایی که داخل لباس‌ها قرارگرفته است، بدن شما جریان الکتریکی را می‌پذیرد و جریان وارد شده به بدن شما مشابه مغز به سایر عضلات بدن هشدار می‌دهد که باعث انقباض عضلانی بدن می‌شوند، زمانی که عضلات شما به صورت پشت سرهم منقبض شوند، فرم و شکل خاصی به خود می‌گیرند و در نتیجه رشد عضلات شما افزایش می‌یابد.
در حقیقت اساس عملکرد لباس‌های ای ‌ام اس بر روی انقباض‌های پیوسته و پشت هم صورت گرفته‌است که دقیقاً شبیه همان تمرینات ورزش‌های سنتی و معمولی است، اما افزایش فشار در این نوع ورزش کردن بسیار بیشتر است و در نهایت بازه زمانی برای انجام حرکات ورزشی و تمرین‌های هوازی به میزان قابل توجهی کمتر می‌شود و از طرفی با افزایش کیفیت ورزش کردن خود مواجه می‌شوید.

چربی سوزی با ems بسیار بالا است

ورزش با لباس‌های EMS به طور معمول دو روز در هفته است و مدت تمرین در هر روز ۲۰ دقیقه می‌باشد، افراد در این مدت زمان کوتاه می‌توانند در کنار عضله سازی با EMS، چربی سوزی هم داشته باشند و با انجام تمرین‌های هوازی تقریباً ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری مصرف کنند. EMS بر اساس به‌کارگیری همه عضلات بدن است. عضلات اسکلتی، عضله قلب و عضله تنفسی از مهم‌ترین عضلات بدن هستند که این مقدار کالری را می‌سوزانند.

احتمالاً به همین دلیل است که امروزه روش چربی سوزی با ems یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین روش برای افزایش سوخت و ساز بدن به شمار می‌رود. نتایج درخشان ورزش با لباس‌های ای‌ام اس را می‌توانید در چند روز اول بر عضلات خود مشاهده کنید.

چربی سوزی با ems با استفاده از دو روش

در ems می‌توانید تمرین‌های قدرتی و تمرین‌های هوازی را به صورت همزمان انجام دهید، فعالیت‌های سنگین و قدرتی به شما کمک می‌کند عضلات شما بدون افزایش چربی رشد کنند. در این روش تمرینی متابولیسم بدن به طور چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند. در حقیقت عضله سازی با EMS با افزایش متابولیسم بدن همراه است.
اگر خواستید که با انجام تمرین‌های چربی سوزی و فعالیت‌های هوازی برای کاهش چربی تلاش کنید، بهترین گزینه ems است. البته توجه داشته باشید که انجام این تمرین‌ها زمانی تأثیر گذار خواهد بود که رژیم غذایی را به درستی رعایت کرده باشید و نسبت به انجام تمرین‌های حساس باشید تا بتوانید در بازه زمانی بسیار کوتاه بهترین نتیجه را کسب کنید.
فعالیت‌های تمرین‌های هوازی به شما کمک می‌کند علاوه بر چربی سوزی، به اندام خود فرم دهید. در انجام تمرین‌های هوازی مهم‌ترین نقش را گردش خون دارد که باعث حذف چربی‌های اضافه از بدن می‌شود.

عضله سازی با EMS به چه شکل است؟

عضله سازی با EMS یکی از مهم‌ترین اهدافی است که از انجام EMS دنبال می‌کنید. همان طور که در بخش قبلی مقاله گفتیم، با انجام ورزش با لباس‌های EMS همه ماهیچه‌های بدن در یک زمان به صورت ناگهانی دچار انقباض خواهند شد. بعد از انقباض عضلات می‌توانید اثربخشی و بازدهی آن را با استفاده از وزنه‌ها و تمرین‌های هوازی افزایش دهید.
به طوری که شما می‌توانید با هر جلسه تمرین با لباس‌های ای ‌ام اس برابر با میانگین ۳ جلسه تمرین سنگین در باشگاه‌های بدن‌سازی بازدهی داشته باشید و در کنار عضله سازی و حجیم کردن آن‌ها، استقامت و مقاومت بدن خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهید. البته باید توجه داشته باشید که انجام تمرین‌های EMS نیازمند و عزم و اراده قوی است تا بتوانید در بازه زمانی بسیار کوتاه بهترین نتایج را به‌دست آورید.

جمع بندی: عضله سازی با EMS در کنار چربی سوزی با لباس های ایتال فیت

دستگاه‌های ای ‌ام اس دارای مزیت‌های زیادی هستند که چربی سوزی و ترمیم بافت‌های آسیب دیده تنها موارد جزئی آن محسوب می‌شوند. این دستگاه از ایجاد سلولیت در بدن شما جلوگیری می‌کند. سوخت و ساز بدنی شما به واسطه امواج الکتریکی وارد شده بر عضلات، ترمیم و بازسازی سلولی را افزایش می‌دهد.
در پایان مقاله به شما پیشنهاد می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود را در مورد عضله سازی با EMS و ورزش کردن با دستگاه‌های ای ‌ام اس با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *