ورزشی

چربی سوزی، عضله سازی و ماساژ در 20 دقیقه با لباس‌های ems ایتال فیت

چربی سوزی و عضله سازی به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. داشتن برنامه‌های ورزشی حرفه‌ای در سالن‌های ورزشی یا منزل و استفاده از رژیم‌های غذایی برای دستیابی به عضلات قوی و از بین بردن چربی‌های اضافی بدن بسیار مهم است. لباس‌های ems ایتال فیت یکی از جدیدترین روش‌ها و ابزارها برای چربی سوزی، عضله سازی و ماساژ با ems در کمترین زمان ممکن است. در ادامه در مورد این لباس‌ها و تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها صحبت می‌کنیم.

تحریک الکتریکی عضله چیست؟

هنگام ورزش کردن سیستم عصبی مرکزی پیام‌هایی را برای انقباض ماهیچه‌ها ارسال می‌کند. تحریک الکتریکی عضله یا EMS با استفاده از یک دستگاه مخصوص و به وسیله ایجاد شوک‌های الکتریکی پیام‌های سیستم عصبی مرکزی را شبیه سازی کرده و باعث تحریک و انقباض ماهیچه‌های بدن می‌شود. این روش ابتدا توسط فیزیوتراپ‌ها برای درمان بیمارانی که دارای مشکلات عضلانی یا حرکتی بودند مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه لباس‌هایی ساخته شده که با پوشیدن آن‌ها و اتصال الکترودها به بدن، تمام عضلات بدن به صورت همزمان دچار انقباض می‌شوند.
این روش می‌تواند به جلوگیری از آتروفی و ایجاد قدرت در بیماران آسیب دیده کمک کند. همچنین برای فعال نگه داشتن عضلات به ویژه پس از هر نوع آسیب نخاعی یا سکته مغزی مفید است. با اتصال دستگاه به افراد بیمار الکترودها مانع ارسال پیام درد به مغز شده و باعث می‌شوند تا درد به صورت موقت احساس نشود.
برای استفاده از این دستگاه و ماساژ با ems 20 تا 22 الکترود در نواحی مختلف بدن قرار می‌گیرد. این الکترودها به دستگاه تأمین کننده شوک‌های الکتریکی متصل بوده و در نهایت به پوست شما متصل می‌شوند. هنگام اتصال این الکترودها ممکن است احساس سوزن سوزن شدن خفیف تا متوسط داشته باشید. با این حال، اگر احساس سوزن سوزن شدن شدید بود حتما به مربی خود اطلاع دهید.

درباره لباس ems

مزایای تحریک الکتریکی عضله

نظرات مختلفی در مورد استفاده از این روش وجود دارد. برخی آن را راهی مفید برای سرعت بخشیدن به تمرینات و رسیدن به عضلات مورد نظر می‌دانند، برخی دیگر آن را یک روش خطرناک حساب می‌کنند. از آن جایی که این دستگاه با برق کار می‌کند ممکن است خطراتی برای بدن به همراه داشته باشد. بهتر است قبل از استفاده حتما با پزشک مخصوص مشورت کنید. بسیاری از مربی‌های بدنسازی از نحوه کار با دستگاه به طور کامل آگاه نیستند و در صورت بروز مشکل نمی‌توانند فرد را راهنمایی کنند. بهتر است حتما اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید و یا با کمک افراد متخصص در این زمینه کار کنید. چندین مزیت برای این روش مشخص شده که در ادامه بیان می‌شوند:

⦁ آتروفی عضله
آتروفی عضله علامتی است که با کاهش توده عضلانی به تصویر کشیده شده و می‌تواند به دلیل بیماری‌های مختلفی رخ دهد. از تحریک الکتریکی عضله می‌توان برای مهار یا از بین بردن نتایج آتروفی عضله با زنده نگه داشتن عضلات شکننده استفاده کرد. این تمرین مورد تایید سازمان‌های بهداشتی است.
⦁ ماساژ با ems
یکی از مزیت‌های استفاده از ems انجام ماساژ برای نقاط مختلف بدن است. با پوشیدن لباس‌ها مخصوص یا اتصال الکترودها به نقاط مختلف بدن می‌توانید در کمترین زمان ممکن عضلات خود را ماساژ دهید. ems برای ورزشکاران، وزنه برداران، فوتبالیست‌ها و سایر ورزش‌های سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این روش به بهبود وضعیت عضلات ورزشکاران و همچنین بهبود مشکلات عضلانی و حرکتی آن‌ها کمک می‌کند.
⦁ جلوگیری از فشار بر بدن هنگام چربی سوزی با ems
یکی از مزیت‌های مهم این روش این است که فشار وارد شده بر روی عضلات و تاندون‌ها به صورت کاملا کنترل شده است و از پارگی تاندون‌ها یا رباط‌ها جلوگیری می‌شود.
⦁ فعال کردن عضلات و چربی سوزی با ems
هنگام ورزش برای انقباض هر عضله باید ورزش خاصی را انجام داد. از این رو تحریک و انقباض تمام عضلات بدن بسیار وقت گیر خواهد بود. استفاده از ems در کمترین زمان ممکن تمام عضلات بدن را منقبض می‌کند. این روش کمک می‌کند عضلاتی که هنگام ورزش به آن‌ها دسترسی ندارید به راحتی منقبض شوند.
⦁ آمادگی برای ورزش و انجام ریکاوری
قبل از شروع ورزش‌ها و تمرینات سنگین می‌توانید از این روش برای تحریک و انقباض و همچنین آماده سازی عضلات استفاده کنید. بعد از اتمام ورزش نیز یکی از راه‌های بسیار عالی برای انجام ریکاوری استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت است. ems با کمک به انقباض عضلات و فعال سازی جریان خون به وسیله شوک‌های الکتریکی، به تقویت عضلات در قسمت‌های مختلف بدن کمک می‌کنند.
ems دستگاه ایجاد کننده شوک‌های الکتریکی در روش تحریک الکتریکی عضله است. ماساژ با ems بسیار راحت است و در طی یک جلسه 20 دقیقه‌ای می‌توانید 500 کالری بسوزانید. از دیگر مزایای EMS می‌توان به کاهش سلولیت، کاهش سریع آسان و بی خطر وزن، توانایی رشد ماهیچه‌ها 5 برابر سریع‌تر از تمرینات معمولی و بهبود توان عضلانی اشاره کرد. برای استفاده از این روش لباس‌های مخصوصی تهیه شده است که الکترودها به آن متصل شده و با پوشیدن لباس تمام عضلات بدن تحت تاثیر شوک‌های الکتریکی قرار گرفته و باعث عضله سازی با ems می‌شود.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *