ورزشی

لاغری و چربی سوزی با لباس‌های ems ایتال فیت

لاغری و تناسب اندام یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد است. روش‌های بسیار زیادی برای چربی سوزی وجود دارد از جمله انجام ورزش‌های مختلف، رژیم‌های غذایی، انجام عمل‌های جراحی‌های مختلف و …. بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های فراوان فرصت انجام ورزش‌های حرفه‌ای برای لاغری و چربی سوزی ندارند. یکی از راه‌های مفید برای کاهش وزن تحریک الکتریکی عضله است. در این مقاله در مورد لاغری موضعی با ems و مزایای آن صحبت می‌شود.

EMS (تحریک الکتریکی عضلانی) چیست؟

تحریک الکتریکی عضله (EMS) نوعی الکتروتراپی است که برای تقویت عضلات ضعیف، کاهش تورم، تسکین درد و بهبود زخم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش انقباض عضلانی را با استفاده از شوک‌های الکتریکی ایجاد می‌کند. تحریک الکتریکی عصبی عضلانی (NMES) از شوک‌های زیادی استفاده می‌کند که باعث تحریک اعصاب محیطی برای تولید انقباض عضله می‌شود.
شوک‌ها توسط دستگاهی تولید می‌شوند و از طریق الکترودها و پدهایی که به پوست می‌چسبند باعث انقباض عضلات می‌شوند. شوک‌های ایجاد شده در واقع پیام‌های سیستم عصبی مرکزی مبنی بر انقباض عضلات را شبیه سازی می‌کنند. این کار باعث انقباض عضلات در کمترین زمان ممکن می‌شود. علاوه بر کاهش زمان تمام عضلات به صورت همزمان منقبض می‌شوند.

کاربردهای لباس‌های ems ایتال فیت

لباس‌های ems کاربردهای درمانی و ورزشی مختلفی دارند، از جمله:
لباس‌های ems به طور کامل با پدهای مخصوص که الکترود به آن‌ها متصل است پوشیده شده‌اند. با پوشیدن این لباس‌ها در کمترین زمان ممکن حدود 15 تا 20 دقیقه تمام عضلات بدن به صورت همزمان منقبض می‌شوند. بدون لباس‌های ایتال فیت زمان زیادی برای منقبض کردن هر عضله طول می‌کشد.
علاوه بر کاربردهای ورزشی این لباس‌ها برای کاربردهای درمانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیزیوتراپ‌ها برای درمان بیمارانی که مشکلات عضلانی دارند استفاده می‌کنند. افرادی که دچار بی اختیاری ادرار هستند، به دنبال سکته‌های مغزی دچار آسیب‌های جدی شده‌اند و یا به تازگی جراحی انجام داده‌اند از این روش برای توانبخشی و بهبود خود استفاده می‌کنند.
سایر مزایای این روش عبارتند از:
⦁ کاهش درد
⦁ تقویت بهبود بافت
⦁ افزایش قدرت عضلات
⦁ حفظ و بازیابی فعالیت عضلانی
⦁ لاغری موضعی با ems
استفاده از ems باعث انقباض زیاد عضلات بدون وارد شدن فشار بیش از حد بر آن‌ها می‌شود. همچنین تمام عضلات و ماهیچه‌هایی که به ندرت در هنگام ورزش درگیر می‌شوند، منقبض می‌شوند.
برای استفاده از دستگاه‌های ems باید به طور کامل با دستگاه آشنا شوید. اگر از دستگاه‌هایی که در سالن‌های بدنسازی قرار دارند استفاده می‌کنید، مطمئن شوید حتما مربی سالن به طور کامل با نحوه کار دستگاه آشنا باشد در غیر این صورت با مشکلاتی روبرو می‌شوید. اگر چه این وسیله ممکن است با خطراتی روبرو باشد اما در مقادیر و فرم‌های مناسب برای پیشرفت بیشتر سلامتی بسیار موثر واقع می‌شود.

دلایل استفاده از ems

لاغری موضعی با ems یکی از راه‌های آسان برای لاغری و چربی سوزی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. انجام ورزش برای چربی سوزی زمان زیادی می‌خواهد و برای انقباض هر عضله باید ورزش‌های خاص آن عضله را انجام داد. اما استفاده از ems به صورت همزمان و در زمان کم، تمام عضلات بدن را منقبض کرده و باعث حذف چربی‌های اضافی می‌شود.
بعد از استفاده از لباس‌های ems بدن برای انجام ورزش‌های سنگین‌تر آماده شده و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر لاغری داشته باشد. چربی سوزی موضعی با ems بسیار آسان‌تر و در زمان کمتری اتفاق می‌افتد.

یکی از مهم‌ترین مزایای لاغری موضعی با ems ریکاوری و بازیابی سریع است. افرادی که ورزش‌های بسیار سنگین بدنسازی انجام می‌دهند با استفاده از ems در کمترین زمان ممکن ریکاوری می‌کنند. وقتی ورزشکاران وقت و انرژی لازم برای اجرای پروتکل‌های بازیابی و بازسازی را ندارند، EMS ابزاری بسیار مفید است. پروتکل‌های بهبودی فعال که مکانیسم‌های گردش خون را در بدن اجرا می‌کنند به بهبود کامل و سریع‌تر کمک می‌کنند.

لاغری با ems ایتال فیت

دستگاه تحریک الکتریکی عضله (EMS) که به شما امکان می‌دهد بدن را به روشی کارآمد و بهینه لاغر کنید. یک جلسه آموزشی 20 دقیقه‌ای با ems معادل یک برنامه تمرینی بسیار فشرده ورزشی 2 تا 4 ساعته است.
استفاده از ems برای تمام افرادی که قصد لاغری و چربی سوزی دارند مفید است. این روش باعث تقویت ساختار عضلانی، کاهش توده‌های چربی و تناسب اندام در افراد می‌شود. علاوه بر آن این دستگاه باعث سفت شدن شکم، اصلاح یا تقویت پا‌ها، سفت شدن و افزایش حجم عضلات می‌شود.
سال‌هاست که ems در زمینه‌های فیزیوتراپی و ورزش‌های رقابتی استفاده می‌شود. شدت تمرین ناشی از تحریک الکتریکی ملایم است و برخلاف استفاده از بارهای سنگین (مانند وزنه / دمبل) فشار کمتری به مفاصل یا رباط‌ها وارد می‌شود. از نظر علمی ثابت شده که ems نتایج بهتری نسبت به ورزش معمولی نتیجه می‌دهد و می‌تواند به چندین روش در بهبود قدرت، شکل بدن و استقامت شما کمک کند.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *