درمانی

کاهش سایز و وزن تنها در 20 دقیقه با لباس‌های ایتال فیت

امروزه لاغری و کاهش وزن از دغدغه‌های بسیار مهم برای تمام افراد است. روش‌های مختلفی برای کاهش وزن و سایز وجود دارد از جمله انجام ورزش‌های مختلف، رژیم‌های غذایی، انجام عمل‌های جراحی و …. . یکی از جدیدترین روش‌ها برای انجام ورزش و کاهش وزن استفاده از لباس‌های ایتال فیت است. در این مقاله به طور کامل در مورد کاهش سایز با این لباس‌ها صحبت می‌شود.

تاثیر ورزش بر لاغری و کاهش وزن

یکی از سوال‌هایی که همواره در ذهن افراد وجود دارد این است که ورزش تا چه میزان می‌تواند بر لاغری افراد تاثیر بگذارد؟ اینکه آیا ورزش کردن به تنهایی باعث کاهش سایز می‌شود یا خیر مسئله‌ای بسیار مهم است. برای کاهش وزن باید میزان مصرف کالری فرد از میزان دریافتی بیشتر باشد. ورزش کردن یکی از راه‌های تاثیر گذار بر سوزاندن کالری است. نکته‌ای که وجود دارد این است که ورزش به تنهایی باعث کاهش میزان کالری زیادی نشده و حتما باید با رژیم غذایی مناسب همراه باشد. در واقع سوزاندن کالری از طریق رژیم‌های غذایی راحت‌تر از سوزاندن کالری از طریق ورزش می‌باشد. برای سوزاندن کالری از طریق ورزش باید تمرین‌ها و فعالیت‌هایی مستمری را به صورت روزانه انجام دهید.

ورزش کردن علاوه بر سوزاندن کالری به تقویت ذهن نیز کمک بسیاری می‌کند. این کار باعث افزایش انگیزه فرد برای دنبال کردن فعالیت‌های مفید و تغذیه درست شده و به مرور باعث کاهش سایز و وزن می‌شود. یکی از مهم‌ترین تاثیراتی که ورزش کردن برای سلامت افراد دارد، ثابت نگه داشتن سایز و وزن است. رژیم غذایی به تنهایی نمی‌تواند وزن فرد را کاهش داده و به صورت موقت تاثیر می‌گذارد.
گاهی اوقات افراد به دلیل مشغله‌ی زیاد و دسترسی نداشتن به باشگاه‌های ورزشی مدت‌ها از ورزش دور مانده و دچار افزایش وزن و چاقی می‌شوند. به همین دلیل به دنبال راه‌هایی ساده برای انجام ورزش و کاهش وزن هستند. ورزش با لباس‌های EMS یکی از راه‌های بسیار عالی و تاثیر گذار برای کاهش وزن است.

لاغری با لباس‌های ایتال فیت
لاغری با لباس‌های ایتال فیت

لاغری با لباس‌های ایتال فیت

تحریک الکتریکی عضله (EMS) ، که به عنوان تحریک الکتریکی عصبی عضلانی (NMES) نیز شناخته می‌شود، روشی جدید برای ایجاد انقباض عضلات با استفاده از شوک الکتریکی است. در حالت عادی برای انقباض هر عضله باید ورزش خاصی را انجام داده و با گذشت مدت زمان زیادی عضله منقبض می‌شود. استفاده از لباس‌های EMS در کمترین زمان ممکن تمام عضلات بدن را منقبض می‌کنند. این روش که تحریک الکترومیوست نیز نامیده می‌شود، به دلایل زیادی در چند سال گذشته مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. همچنین می‌تواند به عنوان یک ابزار برای انجام تمرین قدرتی افراد سالم و ورزشکاران مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر آن برای توانبخشی بیمارانی که دارای مشکلات حرکتی هستند نیز مفید است.

هنگام ورزش کردن سیستم عصبی مرکزی پیام‌هایی را برای ایجاد انقباض بر روی عضلات ارسال می‌کند. استفاده از روش EMS به این صورت است که تعدادی الکترود به کمک پدهایی مخصوص به قسمت‌های مختلف چسبیده می‌شوند. به وسیله پاورباکس مخصوص شوک‌های الکتریکی ایجاد شده و وارد بدن می‌شوند. این شوک همان پیام‌های عصبی سیستم عصبی مرکزی را تقلید کرده و باعث انقباض عضلات بدن می‌شوند. این روش به عنوان شبیه ساز ورزش در نظر گرفته شده و مکملی برای فعالیت‌های ورزشی است. همچنین به عنوان روشی برای لاغری، کاهش وزن، حرکات توانبخشی و زیبایی اندام مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک جلسه ورزش 20 دقیقه‌ای با لباس های EMS ایتال فیت معادل یک تمرین فشرده ورزشی 2 تا 4 ساعته است.
نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این لباس‌ها به تنهایی باعث لاغری و کاهش سایز نمی‌شوند، زیرا کالری تنها در حالتی که تمام عضلات بدن، عضلات قلب و دستگاه تنفسی همزمان درگیر شوند سوزانده می‌‌شود. پزشکان معتقدند افرادی که از این لباس‌ها استفاده می‌کنند، عضلاتشان با شوک‌های الکتریکی تحریک شده و تقویت می‌شوند. همین امر باعث آمادگی بدن، تناسب، تمایل و توانایی بیشتر برای انجام فعالیت‌های بدنی و شرکت در فعالیت‌های ورزشی می‌‌شود.

تاثیر EMS بر بدن

تمرینات قدرتی که توسط NMES انجام می‌شود، باعث تقویت سازگاری‌های عصبی و عضلانی شده و مکمل قوی برای انجام ورزش و کاهش وزن است. بر اساس گزارشاتی که توسط دانشگاه‌های معتبر منتشر شده است، لباس‌های EMS ایتال فیت برای مردان و زنانی مناسب است که می‌خواهند به تناسب اندام و لاغری برسند، ساختار عضلانی خود را تقویت کنند، توده‌های چربی خود را کاهش دهند و بدن خود را زیبا کنند. این دستگاه باعث سفت شدن شکم، اصلاح یا تقویت ران‌ها و سفت شدن یا افزایش حجم عضلات گلوتل می‌شود.
EMS مدت‌هاست که توسط ورزشکاران حرفه‌ای برای بهبود عملکرد و بهینه سازی عضلات آنها و همچنین توسط فیزیوتراپیست‌ها برای توان بخشی عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به صورت لباس‌های پوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از دستگاه EMS می‌توانید زمان عادی ورزش خود را اصلاح کنید، زیرا این فناوری با سرعت بسیار بیشتری عضلات شما را منقبض کرده تا به نتیجه دلخواه برسید.

لاغری با لباس‌های ایتال فیت

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *